Jméno:  
Heslo:  
Registrace 

mikroforum.cz, redakční systém

Menu
Kontakt

Konopná mast s chilli
Konopná mast s chilli - vysoce účiná léčivá mast

Bio balzám MARTA konopný s chilli 100 / 50 / 40 / 15 ml

(léčivá mast)

Balzám bio Konopný přináší zelenou sílu konopí, tepla chilli a velkou dávku regenerace. Hojivý konopný bio balzám je určen speciálně pro problematickou pokožku. Jedinečná kombinace léčivého kvalitního technického konopí, bio bambuckého másla, chilli a vzácných vosků má výrazně antibakteriální, protizánětlivé a regenerační účinky.

Použití:
Balzám je vysoce účinný intenzivně prostupuje do všech vrstev pokožky. Podporuje hojení a celkové ozdravění. Bambucké máslo je za pokojové teploty tuhé. Taje při teplotě 36-38°C. Malé množství másla dejte do dlaní a nechte rozpustit. Poté naneste na požadované oblasti a vmasírujte do pokožky.

• artróza
• revmatoidní artritida
• spastické stehenní svaly
• bolesti zad (masáže)

Balzám obsahuje kromě kvalitního bambuckého másla další rostlinné a éterické oleje. Díky tomu je konzistence výsledného balzámu jemnější a rozpouští se snáze než čisté bambucké máslo. Přidané éterické a rostlinné oleje také poskytují pokožce efektivnější péči. Bambucký balzám je tak nejen úžasně provoněný, ale také dokáže vyřešit každý problém s bolestí.

Chilli:
Není pouze pálivou pochutinou, má také velký léčebný potenciál! Vědci zjistili, že kapsaicin (rostlinný alkaloid, který je zodpovědný za pálivost) má schopnost redukce rakovinných buňek. V Cochrane Collaboration, mezinárodní organizaci hodnotící lékařské výzkumy, zjistili, že kapsaicinová náplast zmírňuje bolest. Chilli tedy funguje jako dobré anestetikum.

konzistence: pevná
obal: plastový
produktové řady:
typy pokožky: normální pokožka, suchá pokožka
užití: vnější

Konopím proti bolestem svalů a kloubů
Bolesti svalů a kloubů jsou jedním z nejčastějších zdravotních problémů. Potýkají se s nimi jak senioři, tak i čím dál mladší lidé. Příčin je celá řada. Cannabinoidy, látky obsažené v konopí, uvolňují svalové napětí a působí proti bolesti.

Proto jsou konopné masti vhodným prostředkem k zmírnění těchto problémů. Volně dostupné jsou masti z tzv. technického konopí, tzn. konopí, které obsahuje minimální množství psychoaktivní složky THC. Velká část veřejnosti je přesvědčena, že takovéto masti jsou bez účinku. Opak je pravdou. V případě bolestí kloubů a svalů postačuje jiný cannabinoid, kokrétně CBD.

CBD je látka, která působí v součinnosti s THC. Sám o sobě má ale celou řadu pozitivních účinků, mj. zmírňuje artritidu, tiší bolest a léčí záněty, proto je vhodný k léčbě bolestí kloubů.


Krémy vyrábím čerstvé nebo mám přebytky. Také můžete použít e-shop, kde máte celkový přehled, co si vyrábím pro sebe. Objednávejte. Kontakt


Aktualizováno:   13.02.2016 - 10:15:20